KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4537642
nr 453 7642
Akvarell
signerad, torgmotiv, 23x33
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 26 februari 2007
kl 16:22:28
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
450 kr
600 kr
550 kr
650 kr
800 kr
750 kr